O nas

Strona O nas - Obrazek

Vmedline&passion
your line

Pomoże wydobyć atuty piękna...
Nici rekomendowane jako małoinwazyjna metoda w medycynie estetycznej a swoje zastosowanie znalazły dzięki badaniom i pracy wielu specjalistów i lekarzy z całego świata

Nici rewitalizująco liftingujące

Vmedline złożona nić zawierająca między innymi wysoce biodostępne włókno opatentowane przez zagraniczny koncern. Zastosowanie w połączeniu ze skórą wykazało działania mocno unoszące i odmładzające tkanki, tak tez działa nasza nić. Bardzo korzystnie wpływa na napięcie, odbudowę cery i jej nawilżenie. Pochłania sebum i nie pozwala skórze aby się przesuszała.
Nić po wprowadzeniu w skórę ma wiele korzystnych czynników dla naszego organizmu stosowana na twarz ale i na różne problematyczne partie ciała które potrzebują rewitalizacji lub uniesienia tkanki.

Strona O nas - Obrazek

Nici marki Vmedline opracowane długoletnie badania i doświadczenia pionierskich ekspertów, gwarantując najlepszej klasy materiały CE z certyfikatem bezpieczeństwa o szerokim spektrum. Posiadamy w ofercie profesjonalne produkty stosowane w medycynie estetycznej.

Strona O nas - Produkty w opakowaniu

Nici rewitalizująco liftingujące

W ofercie są różne modele COG liftingujące jedyna alternatywa na rynku zastępująca chirurgiczny lifting twarzy i ciała a także nici rewitalizujące PDO-PCL/AU- PLLA i modele wypełniające typu MESH, CAVERN oraz ArmLift najmocniejsze nici chirurgiczne do liftingu twarzy i ciała.

Wspieramy placówki medyczne w dostarczaniu profesjonalnych nici Polskiej marki Vmedline oraz produktów do medycyny estetycznej. Nawiążemy współpracę ze specjalistami placówek medycyny estetycznej, medycznych.
Jeśli jesteś zabiegowcem, lekarzem medycyny estetycznej...

Zapraszamy do kontaktu